مراحل ثبت آگهی:

– کلیک بر روی قسمت ثبت آگهی (بالا سمت چپ صفحه)
-انتخاب موضوع آگهی
-انتخاب نوع آگهی در موضوع انتخاب شده
-تکمیل اطلاعات آگهی
-بررسی پیش نمایش آگهی و ویرایش آگهی در صورت نیاز
-انتخاب یک پلن از بین پلن های خود و یا سفارش پلن جدید

پلن های ثبت آگهی: 

ثبت آگهی در میرادو با استفاده از پلن های آن امکان پذیر است. شما براساس نیاز خود می توانید یک یا چند پلن مختلف تهیه نموده و آگهی های خود را با پلن های دلخواه خود ثبت نمایید. پلن های مختلف از نظر تعداد آگهی مجاز و همچنین مدت نمایش آگهی با هم تفاوت دارند. مدت زمان باقیمانده از پلن شما در قسمت حساب کاربری قابل مشاهده می باشد. لازم به ذکر است پلن های ثبت آگهی با پکیج های آگهی ویژه تفاوت دارند.

پلن های ثبت آگهی میرادو عبارتند از:

1- پلن برنزی: ظرفیت ارسال آگهی: 1 عدد / مدت زمان آگهی: 15 روز

2- پلن نقره ای: ظرفیت ارسال آگهی: 3 عدد / مدت زمان آگهی: 30 روز

3- پلن طلایی: ظرفیت ارسال آگهی: 3 عدد / مدت زمان آگهی: 60 روز

پکیج های آگهی ویژه: 

شما می توانید آگهی های خود را ویژه نمایید. آگهی های ویژه در میرادو در ابتدای جستجوها نشان داده می شوند. به منظور احترام به حقوق کاربران، در میرادو از میان آگهی های ویژه ثبت شده در یک موضوع، یک آگهی ویژه بصورت تصادفی در هر جستجو نمایش داده می شود. بدیهی است با جستجوی بعدی در این موضوع آگهی ویژه ثبت شده دیگری بصورت تصادفی نمایش داده خواهد شد.
برای ویژه شدن آگهی، لازم است پس از ثبت آگهی (برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت آگهی، لطفا اینجا را کلیک نمایید)، از طریق داشبورد کاربری در قسمت آگهی های من، اقدام به ویژه کردن آگهی مورد نظر خود کنید. برای این منظور لازم است پکیج آگهی ویژه تهیه شود. پکیج های آگهی ویژه از نظر تعداد روز قابل استفاده برای ویژه کردن آگهی با هم تفاوت دارند. شما می توانید از یک پکیج برای ویژه کردن چند آگهی بصورت غیر همزمان نیز استفاده کنید، بدین صورت که پس از ویژه کردن یک آگهی، می توانید باقیمانده روزهای باقیمانده از پکیج آگهی ویژه خود را با انصراف آگهی قبلی از پکیج آگهی ویژه و استفاده از همان پکیج برای آگهی جدید، آگهی جدید را ویژه نمایید.

پکیج های آگهی ویژه میرادو عبارتند از:

1- پکیج 3 روزه

2- پکیج 7 روزه

3- پکیج 15 روزه

علاقه مندی ها: 

شما می توانید آگهی های مورد علاقه خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نموده تا هر زمان که خواستید (قبل از انقضای آگهی) آنها را مشاهده نمایید. برای این منظور از قسمت علاقه مندی های داشبورد کاربری استفاده نمایید.

کسب درآمد به عنوان بازاریاب میرادو:

شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به عنوان بازاریاب میرادو فعالیت داشته باشید.

بازاریابی برای میرادو بصورت اینترنتی و یا از طریق شبکه های مجازی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر است.

برای این کار ابتدا لازم است در میرادو ثبت نام نموده و سپس از طریق قسمت حساب کاربری من، وارد بخش کسب درآمد شوید. با انتشار لینک بازاریابی و یا بنر میرادو می توانید به عنوان بازاریاب میرادو فعالیت نمایید.

از مزایای بازاریابی میرادو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– بدون نیاز به حضور در محل و رفت و آمد

-امکان فعالیت در هر ساعت از شبانه روز

-ثبت کلیه فعالیت های بازاریابی و نتایج آن در حساب کاربری

– واریز حق الزحمه به حساب بانکی بصورت مستقیم

-عدم محدودیت در بازاریابی (اینترنتی، انواع شبکه های اجتماعی و یا حتی از طریق پیامک!)

-خودکار بودن کلیه فرآیند محاسبه حق الزحمه 

 

تعرفه بازاریابی برای میرادو:

1- تعرفه بازاریابی به ازای هر ثبت نام:

در صورتی که بازاریابی منجر به ثبت نام در سایت میرادو شود، به ازای هر ثبت نام (برای هر نفر) مبلغ 150 تومان به حساب کاربری بازاریاب واریز می گردد.

2- تعرفه بازاریابی به ازای هر خرید از سایت:

در صورتی که بازاریابی منجر به خرید از سایت میرادو شود، حق الزحمه بازاریابی برابر 30 یا 50 درصد هر خرید معرفی شدگان می باشد. تفاوت این دو مقدار در سطح بازاریابی است که مقدار اول مربوط به سطح Basic و مقدار دوم مربوط به سطح Premium می باشد. برای دریافت راهنمایی های بیشتر لطفا به قسمت راهنمایی در بخش کسب درآمد مراجعه فرمایید.

 

همان طور که ذکر شد، مبلغ واریزی به حساب کاربری، قابل انتقال کامل به کارت بانکی می باشد (حداقل مبلغ واریزی برابر 10000 تومان است).

 
نحوه واریز حق الزحمه بازاریابی به کارت بانکی:

برای این منظور لازم است ابتدا شماره کارت بانکی خود را در قسمت حساب کاربری > کسب درآمد > پروفایل > تنظیمات پرداخت وارد نمایید. سپس از طریق ثبت تیکت پشتیبانی در منوی ارتباط با ما، درخواست واریز حق الزحمه خود به کارت بانکی را ثبت نمایید.

 

keyboard_arrow_up